Výrobce: TP-Link

Nejoblíbenější produkty TP-Link
tip prodejce skladem
TP-LINK TL-WN722N
242 Kč
293 Kč s DPH

Wi-Fi síťový USB adaptér, USB, 150Mbps, 802.11b/g/n, 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK (TKI …
tip prodejce skladem
TP-LINK TL-WN725N
163 Kč
197 Kč s DPH

Wi-Fi síťový USB adaptér, USB, 150Mbps, 802.11b/g/n, 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK (TKI …
novinka skladem
TP-Link MC112CS, Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode
907 Kč
1 097 Kč s DPH

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se pou …
skladem
TP-LINK TL-ANT2408C
287 Kč
347 Kč s DPH

Wi-Fi anténa všesměrová vnitřní, frekvenční pásmo 2.4GHz, zisk 8dBi, konektor RP-SMA, magnetický sto …
skladem
TP-LINK MC220L
593 Kč
717 Kč s DPH

TP-Link MC220L, Transceiver, 1000TX/1000FX, 9V, 1000Mbps, SFP, RJ45 Media konvertor díky SFP slotu m …
tip prodejce skladem
TP-LINK TL-WR841N
411 Kč
497 Kč s DPH

bezdrátový broadband router, 802.11b/g/n, 300Mb/s, 1x WAN, 4x LAN, AP, Router, 64/128/152-bit WEP, W …
skladem
TP-LINK TL-POE10R
297 Kč
359 Kč s DPH

PoE rozbočovací adaptér, rozdělení napájení po UTP kabelu (PoE) na napájení a data, konektor 1x RJ45 …
novinka skladem
TP-LINK NC200
741 Kč
897 Kč s DPH

TP-LINK NC200, IP Kamera,0,3Mpix,640x480,CMOS 1/4",vnitřní Cloudová kamera TP-LINK NC200 je cloudové …
novinka skladem
TP-LINK TL-SG2210P
2 775 Kč
3 357 Kč s DPH

TP-LINK TL-SG2210P Smart PoE Switch 8xGLAN + 2x SFP slots, 53W, web management Hlavní znaky 8 PoE po …
skladem
TP-LINK TL-SF1005D
188 Kč
227 Kč s DPH

switch, 5 portů, 10/100Mbps, RJ45, desktop, IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, TCP/IP, auto MDI/MDIX Malý de …
skladem
TP-LINK TL-WN821N
246 Kč
297 Kč s DPH

Wi-Fi síťový USB adaptér, USB, 300Mbps, 802.11b/g/n (draft 2.0), 64/128/152-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-P …
skladem
TP-LINK TL-WN822N
353 Kč
427 Kč s DPH

Wi-Fi síťový USB adaptér, USB, 300Mbps, 802.11b/g/n (draft 2.0), 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/W …
Kontaktujte nás!
tel.: 585 157 402
(9:00 - 18:00)

E-mailový zpravodaj

Získejte každý měsíc nabídku zboží za výhodnou cenu!