Výrobce: CISCO

Nejoblíbenější produkty CISCO
skladem
Cisco SPA112
1 179 Kč
1 427 Kč s DPH

VoIP, analogový telefonní adaptér, 2x FXS, 1x LAN, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, konfigurace přes webové …
novinka na dotaz
CISCO SF500-48-K9-G5
12 550 Kč
15 185 Kč s DPH

Cisco SF500-48-K9-G5, Switch, 48xLAN 10/100 + 2xGE/SFP+2xSFP, PoE, management Kdyby byla firma jako …
na dotaz
Cisco SG200-26 / SLM2024T
5 000 Kč
6 050 Kč s DPH

Cisco SG200-26 / SLM2024T Gigabit Smart Switch, 24xGLAN 10/100/1000 + 2xGLAN miniGBIC, web managemen …
na dotaz
Cisco SPA301-G2
1 021 Kč
1 235 Kč s DPH

Cisco SPA301 SIP VoIP Phone/telefon, 1 linky, 1xLAN Technické detaily Keypad number of keys 12 Vlast …
na dotaz
Cisco RV042G-K9-EU
4 313 Kč
5 219 Kč s DPH

Cisco RV042G, 4xGLAN VPN Router, 2xWAN WAN konektory 2x 10/100/1000BaseT (RJ45) LAN konektory 4x 10/ …
na dotaz
Cisco SG 200-18 / SLM2016T
4 740 Kč
5 735 Kč s DPH

Cisco SG 200-18 / SLM2016T Gigabit Smart Switch, 16xGLAN 10/100/1000 + 2xGLAN miniGBIC, web manageme …
novinka na dotaz
Cisco SG300-28PP
14 477 Kč
17 517 Kč s DPH

NE Cisco SG300-28PP, switch,26x1000BaseT+2xGE/SFP sdílené,VLAN, SNMP, QoS, PoE+ Základní popis zaříz …
novinka na dotaz
Cisco SG110-16-EU
2 820 Kč
3 412 Kč s DPH

Cisco SG110-16-EU Switch 16xGLAN, unmanaged Základní popis zařízení - Přepínače Cisco Small Business …
novinka na dotaz
Cisco SF 100D-16P
4 188 Kč
5 067 Kč s DPH

Cisco SF 100D-16, rack switch, 16xLAN, unmanaged, PoE Přepínače řady Cisco 100 zajišťují výkonnou sí …
novinka na dotaz
Cisco SG110D-08HP
2 750 Kč
3 327 Kč s DPH

Cisco SG110D-08HP 8-Port PoE Gigabit Desktop Switch Síťová architektura GigabitEthernet Počet portů …
novinka na dotaz
Cisco RV320-K9-G5
4 080 Kč
4 937 Kč s DPH

Cisco RV320-K9-G5 router WAN konektory: 2x 10/100/1000BaseT (RJ45) LAN konektory: 4x 10/100/1000Base …
novinka na dotaz
Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver, 550m
2 259 Kč
2 733 Kč s DPH

Podporuje připojení rychlostí 1000 Mb/s. Media: Multimode fiber; Application: 1000BASE-SX; Distance: …
Kontaktujte nás!
tel.: 585 157 402
(9:00 - 18:00)

E-mailový zpravodaj

Získejte každý měsíc nabídku zboží za výhodnou cenu!