Výrobce: ZyXEL

Nejoblíbenější produkty ZyXEL
novinka skladem
ZYXEL GS-108B v3 (GS-108BV3-EU0101F)
518 Kč
627 Kč s DPH

switch, 8 portů RJ45, rychlost 10/100/1000Mbps, automatická detekce, QoS, MDI/MDIX Inteligentní tech …
skladem
ZyXEL NBG-6716
2 470 Kč
2 988 Kč s DPH

ZYXEL NBG-6716 Wireless AC-lite Home Router, 802.11b/g/n/ac 1750Mb/s 4xGLAN 1xGWAN, WPS, 2xUSB SPECI …
novinka skladem
ZYXEL ES1100-8P
1 460 Kč
1 766 Kč s DPH

ZYXEL ES1100-8P switch 8xLAN, PoE Zelená síť ES1100-8P pamatuje na ochranu přírody a současně nabízí …
skladem
ZyXEL P-660HN-T3A
1 048 Kč
1 268 Kč s DPH

ADSL 2/2+ security router/gateway, 4x Ethernet 10/100 Mb/s auto MDI/MDIX, VPN, Firewall (SPI, DoS, D …
skladem
ZyXEL PoE12-HP
989 Kč
1 197 Kč s DPH

ZYXEL PoE12-HP/ jednoportový PoE Injector/ 802.3at (30W) Parametry a specifikace: Kompatibilní stand …
novinka skladem
ZYXEL WRE6505
817 Kč
988 Kč s DPH

ZYXEL WRE6505 Wireless AC750 Range Extender,802.11ac,2,4/5GHz,1xLAN Opakovač bezdrátového signálu Zy …
novinka skladem
ZYXEL ES-108Av3 (ES-108AV3-EU0101F)
279 Kč
337 Kč s DPH

switch, 8 portů RJ45, rychlost 10/100Mbps, automatická detekce, MDI/MDIX, 768kB buffer stolní 8-port …
novinka skladem
ZyXEL GS-108Sv2 (GS-108SV2-EU0101F)
477 Kč
577 Kč s DPH

switch, 8 portů RJ45, rychlost 10/100/1000Mbps, automatická detekce, QoS, MDI/MDIX, plastová verze Z …
novinka skladem
ZyXEL NWA3560-N
6 031 Kč
7 297 Kč s DPH

ZyXEL NWA3560-N, Wireless N Access Point, dual band hybrid, 8 SSID ZyXEL NWA3560-N ZyXEL NWA3560-N j …
novinka skladem
ZYXEL VMG1312
1 155 Kč
1 397 Kč s DPH

ZYXEL VMG1312 Wireless N300 VDSL2 Modem Router, wi-fi 300 Mb/s, 4xLAN,1xUSB, Annex B Vysokorychlostn …
skladem
ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika
1 287 Kč
1 557 Kč s DPH

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC); - Gigabitová rychlost a flexibilita; - Možnost výměny za provo …
novinka skladem
ZYXEL NBG-418Nv2 (NBG-418NV2-EU0101F)
394 Kč
477 Kč s DPH

ZYXEL NBG-418Nv2 Wireless N-lite Home Router, 802.11b/g/n 300Mb/s 4xLAN 1xWAN SPI firewall WPA2 WMM …
Kontaktujte nás!
tel.: 585 157 402
(9:00 - 18:00)

E-mailový zpravodaj

Získejte každý měsíc nabídku zboží za výhodnou cenu!